Ubezpieczenie na życie w UK (video dla Polaków)

Jeżeli ubezpieczenie na życie w UK Cie interesuje – to to video powinno być dla Ciebie bardzo pomocne.

Witam bardzo serdecznie w dzisiejszej prezentacji dowiesz się jak działa ubezpieczenie na życie ile kosztuje i czego potrzebujesz. Ubezpieczenie na życie to rodzaj zabezpieczenia finansowego dla wybranych przez ubezpieczonego osób na wypadek jego śmierci. śmierć może być naturalna tragiczna albo nawet osoba ubezpieczona może popełnić samobójstwo. W przypadku tego ostatniego popełnienia samobójstwa należy pamiętać że polisa musi działać co najmniej 12 miesięcy aby ubezpieczyciel wypłacił zabezpieczono kwotę ubezpieczenia. W przypadku kiedy u klienta który wykupił ubezpieczenie zostanie zdiagnozowany choroba terminala i lekarz oświadczy że ta osoba nie przeżyje więcej niż 12 miesięcy.

Suma zabezpieczenia zostanie przekazana właśnie do tego klienta. Bardzo ważne jest aby w przypadku wykupywać ubezpieczenia na życie wypełnić formę całości czyli określić komu chce się przekazać sumę zabezpieczenia w przypadku śmierci. Reasumując taki przykład Alicja wykupiła ubezpieczenie na życie na kwotę 100 tysięcy na okres 10 lat trzy lata później zginęła w wypadku samochodowym jej mąż otrzymał 100 tysięcy. Zazwyczaj głównym celem ubezpieczenia na życie są koszty pogrzebu bądź wysłanie zwłok do Polski. Niestety wielkiej nie istnieje żaden dodatek do pogrzebu i w przypadku śmierci koszty pogrzebu musi pokryć rodzina a mogą one wynieść nawet do 5 tys.

funtów. Ponadto ubezpieczenie na życie jest niezbędne dla rodzin które mają długi pożyczki bądź kredyt na dom. Ubezpieczenie na życie w Anglii może być też wykupione w celu pozostawienia spadku bądź ogólnym zabezpieczeniem rodziny.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w Anglii. Składka ubezpieczenia na życie w Anglii zależy od wielu czynników. Po pierwsze od twojego wieku. Od tego czy palisz papierosy czy nie od twojego BMI. Chorób tych i obecnych zawodu wykonywanego oraz historii chorób w rodzinie a więc im wcześniej wykupić ubezpieczenie i jesteś zdrowszy i młodszy. Twoje ubezpieczenie będzie tańsze. Ale aby zaspokoić ciekawość pokaże tutaj przykładowe kalkulacje a więc mamy kobietę lat 30 zdrowa nie palę i pracuję w fabryce zabezpieczyła się na kwotę 100 tys.


funtów do 85 roku życia a więc na 55 lat. Jej składka miesięczna wynosi 10 funtów i 32. Z kolei mamy mężczyznę trochę młodszego 28 lat pali i ma problemy z nadciśnieniem pracuję w sklepie również również wykupić ubezpieczenie na 100 tysięcy funtów do 85 roku życia i już jego składka ze względu na status palący oraz problemy z nadciśnieniem wynosi 33 funty i 80. Ważne jest to musimy o tym pamiętać że ubezpieczenie nie działa wstecz. A więc ubezpieczenie na życie możesz wykupić nawet do końca swojego życia i musisz uwzględnić to że kupując ubezpieczenie np.

na okres 20 lat to ta polisa wygaśnie po 20 latach i wszystkie składki które płacimy przepadną. Ponadto ze względu na swój wiek po tych 20 latach nowe ubezpieczenie na tych samych warunkach będzie droższe a jeżeli już przeszedłem jakieś choroby które mogłeś nabyć w okresie tych 20 lat Twoje ubezpieczenie będzie jeszcze droższe albo w ogóle możesz zostać wykluczony z takiego ubezpieczenia. Dlatego warto ubezpieczać się kiedy jesteś młody i zdrowy ze względu na składkę ubezpieczenia oraz ryzyko że później możesz już na takie ubezpieczenie sobie nie pozwolić ze względów finansowych albo ze względu na swoje choroby które przeszedł właśnie.

I odnośnie tego właśnie taki przykład mamy pana Kamila pan Kamil przyjechał właśnie do Anglii na maksymalnie 10 lat. Ma 22 lata jest zdrowy nie palący brak jakichkolwiek chorób krytycznych w rodzinie wykupił ubezpieczenie właśnie na 10 lat na 100 tysięcy i płaci miesięcznie 4 punkty. Po 10 latach Kamil postanowił zostać w Wielkiej Brytanii na dłużej i postanowił wykupić kolejne ubezpieczenie ponieważ tam to mu się właśnie skończyło że nadal jest singlem postanowił wykupić ubezpieczenie na 100 tys. Tym razem na 50 lat. I tutaj już wiadomo jego wiek zmienił już ma 32 lata nadal nie pali ale u niego została zdiagnozowano cukrzyca nadciśnienie ma wyższe by jego rodzice zmarli na choroby krytyczne przed 65 rokiem życia.

I to wszystko spowodowało że Kamil będzie płacił teraz za to samo ubezpieczenie 25 funtów. A gdyby cofnąć się w czasie Kamil mógł wykupić to samo ubezpieczenie tylko na wiele dłuższy okres co spowodowałoby utrzymanie składki w dobrej cenie. Ponadto gdyby u Kamila było zdiagnozowany poważniejsze choroby mogłoby się wydarzyć tak że jego aplikacja o to ubezpieczenie zostałaby całkowicie odrzucona. Ubezpieczenie na życie to nie tylko wypłata zabezpieczonej sumy na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej ale również w zależności od ubezpieczyciela klient i jego najbliżsi mogą liczyć na dostęp do prywatnego 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Drugą opinię lekarską bądź dostęp do platformy pielęgniarek które oprócz porady mogą skierować do lekarza specjalisty bądź na rehabilitację i to już wszystko w cenie ubezpieczenia. Ponadto odpłatnie do ubezpieczenia można dodać Benefit od złamań z wyjaśnień zerwania ścięgna Achillesa bądź zerwania więzadła w kolanie który wypłaci dodatkowe pieniądze w przypadku którejś z tych kontuzji. O tym ubezpieczeniu opowiem w innej prezentacji. Składka miesięczna ubezpieczenia może być rosnąca stała bądź malejąca rosnąca więc składka oraz suma ubezpieczenia wzrasta o określony przez klienta. Może to być od 1 do 10 stała składka i suma ubezpieczenia nie zmieniają się oraz malejąca składka jest taka sama od razu jest zmniejszona a suma ubezpieczenia maleje z rokiem.

Podsumowując ubezpieczenie na życie jest niezbędne dla każdego. Nieważne czy jesteś młodym singiel bez zobowiązań osobą starszą która już ma pełnoletnie dzieci bądź właśnie co założyły rodzinę. Po więcej informacji na temat jak skutecznie zabezpieczyć siebie i swoich bliskich. Zapraszam na bezpłatną i obowiązującą konsultację. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *